Palau Solità i Plegamans

Palau Solità i Plegamans
Palau Solità i Plegamans
IniciMapa webContacteCanvia mida font
diumenge, 22 d'octubre

Èxit de la primera edició de la Nit de l’Esport

2 d'octubre de 2017



La  I Nit de l’Esport, celebrada el passat divendres 29 de setembre, va reconèixer els mèrits esportius tant dels i les esportistes com de les entitats i equips del municipi que han tingut intervencions i actuacions destacades durant la temporada 2016-2017. L’esdeveniment, organitzat per la Regidoria d’Esports de l’Ajuntament de Palau-solità i Plegamans, “ha volgut destacar l’esforç de tots aquells vilatans i vilatanes o institucions compromeses amb l’esport i el seu foment a la nostra població” ha dit el regidor d’Esports, Miquel Rovira.

 

L’esdeveniment, organitzat per la Regidoria d’Esports de l’Ajuntament de Palau-solità i Plegamans, ha volgut destacar l'esforç de tots aquells vilatans i vilatanes o institucions compromeses amb l’esport i el seu foment a la nostra població.

 

En definitiva, una nit de trobada i germanor on Palau-solità i Plegamans ha celebrat la presència esportiva al territori i compartir i gaudir dels valors que la pràctica esportiva ens aporta a les nostres vides.

 

RELACIÓ DE GUARDONATS I GUARDONADES

:

Millor esportista masculí menor de 16 anys
1r Liam Arjona Hmmersley

 

Millor esportista femenina menor de 16 anys
1era Laura Gómez Funes

2ona Aïna Bejarano

 

Millor esportista masculí major de 16 anys
1r Joel Navarro Gómez

 

Millor esportista femenina major de 16 anys
1ra Berta Busquets Laura Puigdueta i Laura Vicente
2n Amor Giménez Isern

 

Millor esportista masculí competint fora del municipi
1er Francisco José Molina Burgueño
2n Joan Palomeras Clavaguera

 

Millor esportista femenina competint fora del municipi
1era Jazmín Leah Arjona Hammersley
2ona Mara Sánchez

 

Millor entrenador/a del municipi
1r Joaquim Rocabruna Vilardell
2n Kevin Campos Bena
3r José Andrés Olivares Aguilera

 

Millor equip del municipi
1r OK Lliga Femení (Hoquei)
2n Primer Equip Femení (Futbol Sala)
3r Equip Femení de Gimnàstica Rítmica


Millor entitat esportiva en la promoció de l’esport
1r Hoquei Club Palau
2n Bitlles Catalenes

 

Reconeixement d’un equip per ascens o títol
-Equip femení Sub16A (Hoquei). Campiones de Catalunya
-Aleví 1 (Gimnàstica Rítmica). Ascens a Nivell promoció B
-Aleví A (Futbol). Ascens a Segona Divisió
-Aleví A (Futbol Sala). Ascens a Divisió d’Honor

 

Reconeixement d’una activitat esportiva de la vila
-Casal d’Estiu d’Hoquei
-Trial Day
-Vila Palau Bàsquet
-24h Futbol 7
-Milla Urbana
-Caminada Nocturna

 

Reconeixement al millor patrocinador
-Generali (Hoquei)
-Idefo (Bàsquet)

 

Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria o implicació
Miquel Busquets, Nicolás Rodríguez, Luís González, Peter Nicolae, Josep Costajussà i Asens, Roque Lucas, Francesc Serracanta i Llacuna, Rocío González, Cristina Mañosa, Dani Salgado, Héctor Bueno.

 

Homenatge a la memòria d’un/a esportista local
-Maria Víctor



Imatges relacionades

  • Foto grup dels guardonats i guardonades

    Foto grup dels guardonats i guardonades

  • 1 Millor esportista masculí menor de 16 anys Liam Arjona Hammersley

    1 Millor esportista masculí menor de 16 anys Liam Arjona Hammersley

  • 2 Millor esportista femenina menor de 16 anys Laura Gómez 1era

    2 Millor esportista femenina menor de 16 anys Laura Gómez 1era

  • 3 Millor esportista femenina menor de 16 anys Aïna Bejarano 2ona

    3 Millor esportista femenina menor de 16 anys Aïna Bejarano 2ona

  • 4 Millor esportista masculí major de 16 anys Joel Navarro Gómez

    4 Millor esportista masculí major de 16 anys Joel Navarro Gómez

  • 5 Millor esportista femenina major de 16 anys Berta Busquets, Laura Puigdueta i Laura Vicente  1era

    5 Millor esportista femenina major de 16 anys Berta Busquets, Laura Puigdueta i Laura Vicente 1era

  • 6 Millor esportista femenina major de 16 anys Amor Giménez 2ona

    6 Millor esportista femenina major de 16 anys Amor Giménez 2ona

  • 7 Millor esportista masculí competint fora de Palau Francisco José Molina 1er

    7 Millor esportista masculí competint fora de Palau Francisco José Molina 1er

  • 8 Millor esportista masculi competint fora de Palau Joan Palomeras

    8 Millor esportista masculi competint fora de Palau Joan Palomeras

  • 9 Millor esportista femenina compentint fora de Palau Jazmín Leah Arjona 1era

    9 Millor esportista femenina compentint fora de Palau Jazmín Leah Arjona 1era

  • 10 Millor esportista femenina competint fora de Palau Mara Sánchez Sincrontizada 2ona

    10 Millor esportista femenina competint fora de Palau Mara Sánchez Sincrontizada 2ona

  • 11 Millor entrenador de Palau Joaquim Rocabruna 1er

    11 Millor entrenador de Palau Joaquim Rocabruna 1er

  • 12 Millor entrenador de Palau Kevin Campos 2on

    12 Millor entrenador de Palau Kevin Campos 2on

  • 13 Millor entrenador de Palau José Andrés Olivares 3er

    13 Millor entrenador de Palau José Andrés Olivares 3er

  • 14 Millor equip de Palau  Hoquei Lliga Femení 1er

    14 Millor equip de Palau Hoquei Lliga Femení 1er

  • 15 Millor equip de Palau Equip Femení Futbol Sala 2on

    15 Millor equip de Palau Equip Femení Futbol Sala 2on

  • 16 Millor equip de Palau Equip juvenil de gimnàstica rítmica 3er

    16 Millor equip de Palau Equip juvenil de gimnàstica rítmica 3er

  • 17 Millor entitat esportiva en la promoció de l'esport Hoquei 1er

    17 Millor entitat esportiva en la promoció de l'esport Hoquei 1er

  • 18 Millor entitat esportiva en la promoció de l'esport 2on Bitlles

    18 Millor entitat esportiva en la promoció de l'esport 2on Bitlles

  • 19 Reconeixement d'un equip per ascens o títol club Futbol Palau

    19 Reconeixement d'un equip per ascens o títol club Futbol Palau

  • 20 Reconeixement d'un equip per ascens o títol Aleví A Futbol Sala

    20 Reconeixement d'un equip per ascens o títol Aleví A Futbol Sala

  • 21 Reconeixement d'un equip per ascens o títol Equip Femení Sub16 d'Hoquei

    21 Reconeixement d'un equip per ascens o títol Equip Femení Sub16 d'Hoquei

  • 22 Reconeixement d'un equip per ascens o títol gimnàstica rítmica aleví 1

    22 Reconeixement d'un equip per ascens o títol gimnàstica rítmica aleví 1

  • 23 Reconeixement a una activitat esportiva Caminada Nocturna

    23 Reconeixement a una activitat esportiva Caminada Nocturna

  • 24 Reconeixement d'una activitat esporitva del poble Vila Palau Basquet

    24 Reconeixement d'una activitat esporitva del poble Vila Palau Basquet

  • 25 Reconeixement d'una activitat esportiva 24h Futbol 7

    25 Reconeixement d'una activitat esportiva 24h Futbol 7

  • 26 Reconeixement d'una activitat esportiva Milla Urbana

    26 Reconeixement d'una activitat esportiva Milla Urbana

  • 27 Reconeixement d'una activitat esportiva del poble Casal d'Estiu d'Hoquei

    27 Reconeixement d'una activitat esportiva del poble Casal d'Estiu d'Hoquei

  • 28 Reconeixment d'una activitat esportiva del poble Trial Day

    28 Reconeixment d'una activitat esportiva del poble Trial Day

  • 29 Reconeximent millor patrocinador Generali

    29 Reconeximent millor patrocinador Generali

  • 30 Reconeixement millor patrocinador IDEFO

    30 Reconeixement millor patrocinador IDEFO

  • 31 Reconeixement esportista o directiu implicació Hoquei Miquel Busquets

    31 Reconeixement esportista o directiu implicació Hoquei Miquel Busquets

  • 32 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Centre Excursionista Nicolás Rodríguez

    32 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Centre Excursionista Nicolás Rodríguez

  • 33 Reconeixement a esportista o directiu per trajectoria Luís González bàsquet

    33 Reconeixement a esportista o directiu per trajectoria Luís González bàsquet

  • 34 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Club Palau Boxing Peter Nicolae

    34 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Club Palau Boxing Peter Nicolae

  • 35 Reconeixement esportista o directiu per trajectòria Futbol Sala Josep Costajussà

    35 Reconeixement esportista o directiu per trajectòria Futbol Sala Josep Costajussà

  • 36 Reconeixment a esportista o directiu per trajectòria Centre Excursionista Roque Lucas

    36 Reconeixment a esportista o directiu per trajectòria Centre Excursionista Roque Lucas

  • 37 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Club Futbol Palau Francesc Serracanta

    37 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Club Futbol Palau Francesc Serracanta

  • 38 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria gimnàstica rítmica Rocío González

    38 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria gimnàstica rítmica Rocío González

  • 39 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Piscines Sant Carles Cristina Mañosa

    39 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Piscines Sant Carles Cristina Mañosa

  • 40 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Futbol Sala Dani Salgado

    40 Reconeixement a esportista o directiu per trajectòria Futbol Sala Dani Salgado

  • 41 Reconeixement esportista o directiu per trajectòria Futbol Hèctor Bueno

    41 Reconeixement esportista o directiu per trajectòria Futbol Hèctor Bueno

  • 42 Homenatge a la memòria de Maria Víctor

    42 Homenatge a la memòria de Maria Víctor